Posts: 92
Threads: 0
Joined: May 2020
(04-09-2026, 03:54 AM)DSV72 Wrote: Тогда зачем создавалась эта ветка чата?
Because when there's a major version update, it's typically released first as a beta version.
Posts: 36
Threads: 0
Joined: Oct 2021
(04-09-2026, 03:54 AM)DSV72 Wrote: Тогда зачем создавалась эта ветка чата?
Она создана давно, когда были бета-версии.
Posts: 3
Threads: 0
Joined: Apr 2024
It's been a long time since I've seen an admin update, I'm really looking forward to your new version.